Warning: mysqli::mysqli() [mysqli.mysqli]: Headers and client library minor version mismatch. Headers:100036 Library:100136 in /home/healthprog/domains/sveikaateitis.lt/public_html/system/database/mysqliz.php on line 6
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/healthprog/domains/sveikaateitis.lt/public_html/system/database/mysqliz.php:6) in /home/healthprog/domains/sveikaateitis.lt/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/healthprog/domains/sveikaateitis.lt/public_html/system/database/mysqliz.php:6) in /home/healthprog/domains/sveikaateitis.lt/public_html/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/healthprog/domains/sveikaateitis.lt/public_html/system/database/mysqliz.php:6) in /home/healthprog/domains/sveikaateitis.lt/public_html/index.php on line 179Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/healthprog/domains/sveikaateitis.lt/public_html/system/database/mysqliz.php:6) in /home/healthprog/domains/sveikaateitis.lt/public_html/system/library/currency.php on line 45 PLANUOJAMOS PROGRAMOS

PLANUOJAMOS PROGRAMOS

ViP Kinesis 1dalis
ViP Kinesis praktika 1dalis Tai pečių lanko ir krūtinės ląstos treniruotė pasitelkus pakabinamųjų diržų treniruoklį Amber-X. Sveikatos programoje tempiami ir stiprinami kaklo, pečių, ranko, krūtinės priekinės ir nugarinės dalys. Akcentuojamas gilus kvėpavimas pilvu arba krūtines ląsta. Skirta vaikams iki 10metų (tik su priežiūra apmokytų auklėtojų, kūno kultūros mokytojų ar kineziterapeutų). Treniruotės trukmė 15-30min. (priklausomai nuo pakartojimų skaičiaus ir apšilimo trukmės). Treniruotė lygis bazinis ir nereikalauja specialaus pasirengimo.   ..
skaityti daugiau
(0) komentarų
ViP Kinesis  2 dalis
ViP Kinesis 2 dalis Tai apatinės stuburo dalies ir kojų treniruotė pasitelkus pakabinamųjų diržų treniruoklį Amber-X. Treniruotėje tempiami ir stiprinami juosmens, kojų priekinės, šoninės, vidinės ir nugarinės dalys. Akcentuojamas gilus kvėpavimas pilvu arba krūtines ląsta. Sveikatos programos trukmė 15-30min. (priklausomai nuo pakartojimų skaičiaus ir apšilimo trukmės). Skirta vaikams nuo 7-12metų. Treniruotės lygis bazinis ir nereikalauja specialaus pasirengimo.     ..
skaityti daugiau
(0) komentarų
ViP KInesis 3 dalis
ViP Kinesis  3 dalis Jungtinė treniruotė, apjungianti viso kūno judesius ir lavinanti visą kūną, bei koncentruojanti protą. Treniruotėje tempiami ir stiprinami viso kūno raumenys: pečių lankas, krūtinės ląsta, tarpas tarp menčių,pilvo, juosmens, kojų priekinės, šoninės, vidinės ir nugarinės dalys. Akcentuojamas gilus kvėpavimas pilvu arba krūtines ląsta. Skirta vaikams ir paaugliams nuo 12-18m. Treniruotės trukmė 30-60min. (priklausomai nuo pakartojimų skaičiaus ir apšilimo trukmės) Treniruotė lygis bazinis ir nereikalauja specialaus pasirengimo.   ..
skaityti daugiau
(0) komentarų
Streso mažinimas 2 dalis
Streso mažinimas 2 dalis Programa plečia mūsų žinojimą apie galimus streso ir fizinės įtampos mažinimo galimybes. Viena iš jų bus Jūsų vaiko psichinės sveikatos gerinimui.   ..
skaityti daugiau
(0) komentarų
Streso mažinimas 3 dalis
Streso mažinimas 3 dalis Viena aktualiausių esamo laikmečio sveikatinimo programėlė mūsų vaikų ir šeimos psichinei sveikatai gerinti ir stiprinti atliekant adaptuotus fizinius pratimus. Akcentuojami ramūs, nesunkus judesiai, kurie padeda mūsų organizme sumažinti įtampą, nuraminti protą, o tai reiškia ir atpalaiduoti įsitempusią nervų sistemą. ..
skaityti daugiau
(0) komentarų
Jūsų pasiūlyta sveikatinimo programa
Jei norite, mes galime animuoti jūsų sukurta pratimų ar apmokymų metodiką. Jūs galite užsakyti savo darželiui, mokyklai, reabilitacijos ar SPA centrui metodinę sveikatos prevencinę programą. Jas specialiai jūsų užsakymu praktiškai atliks Sveikatos princas ir Grožio princesė. Drąsiai ir nesikuklinkite, galite plačiau aptarti su autoriais visus jums domimus klausimus, rašykite info@sveikaateitis.lt ..
skaityti daugiau
(0) komentarų